DSC 1169 (1)

Personeel

Ackermans

mevr. L.M.

Nederlands

l.ackermans@stichtinglvo.nl

Adriaans

mevr. E.M.C.

beeldende vormgeving, ckv

e.adriaans@stichtinglvo.nl

Alberts

mevr. A

Nederlands

a.alberts@stichtinglvo.nl

Bams-Claessens

mevr. J.E.W.

Grieks, Latijn

i.bams@stichtinglvo.nl

Beckers

dhr. M.B.A.

wiskunde

michel.beckers@stichtinglvo.nl

Beksvoort

dhr. H.J.

scheikunde

h.beksvoort@stichtinglvo.nl

Berben

mevr. K.

scheikunde

k.berben@stichtinglvo.nl

Berende

mevr. A.A.M.

Nederlands,

geschiedenis

g.berende@stichtinglvo.nl

Bouwens-Cabo

mevr. Y.M.H.

Nederlands, taal

y.bouwens@stichtinglvo.nl

Bovens

mevr. A.G.G.

Duits, burgerschapsvorming

a.bovens@stichtinglvo.nl

Braek

mevr. D.E.G.

in de

kunst, beeldende vormgeving, ckv

d.indebraek@stichtinglvo.nl

Bruens

Mevr. R.J.W.

geschiedenis

r.bruens@stichtinglvo.nl

Bück

Cramers

mevr. M.

dhr. D.

Duits

aardrijkskunde

m.buck@stichtinglvo.nl

d.cramers@stichtinglvo.nl

Drummen

dhr. J.G.M.

maatschappijleer

j.drummen@stichtinglvo.nl

Eijnden

dhr. A.B.M.A. van den

burgerschapsvorming

j.vandeneijnden@stichtinglvo.nl

Frenken

mevr. I.T.M.

wiskunde

i.frenken@stichtinglvo.nl

Frenzel

mevr. E.R.P.

kunst, beeldende vormgeving, ckv

e.frenzel@stichtinglvo.nl

Frezzotti

mevr. C.

Frans, biologie

c.frezzotti@stichtinglvo.nl

Friedman

mevr. C.

Engels

c.friedman@stichtinglvo.nl

Frings

dhr. R.S.

natuurkunde,

scheikunde

r.frings@stichtinglvo.nl

Galen

mevr. P.L.W. van

lich. opvoeding

p.vangalen@stichtinglvo.nl

Greevenbroek

dhr. W.B. van

geschiedenis,

maatschappijleer

w.vangreevenbroek@stichtinglvo.nl

Gulikers

mevr. H.D.W.

wiskunde

t.gulikers@stichtinglvo.nl l

Heck

dhr. J. van

Nederlands

j.vanheck@stichtinglvo.nl

Hensgens

dhr. L.

muziek

l.hensgens@stichtinglvo.nl

Hillen

dhr. M.G.A.N.

lich. opvoeding

m.hillen@stichtinglvo.nl

Hofman

dhr. D.P.P.

lich. opvoeding, bsm

d.hofman@stichtinglvo.nl

Hollanders

mevr. M.

geschiedenis

m.dumoulin@stichtinglvo.nl

Hoof

mevr. D.M.P. van

Engels

d.vanhoof@stichtinglvo.nl

Houben

dhr. M.C.J.

beeldende vormgeving, ckv

m.houben@stichtinglvo.nl

Hout

dhr. V.M.J. van

Grieks, Latijn

v.vanhout@stichtinglvo.nl

Ierland

mevr. A.D.P. van

Engels

a.vanierland@stichtinglvo.nl

Janssen

mevr. S.

Frans, Nederlands

s.janssen@stichtinglvo.nl

Janssen

mevr. S.D.N.

Frans

sarah.janssen@stichtinglvo.nl

Jeurissen

dhr. M.G.M.

lich. opvoeding, bsm

m.jeurissen@stichtinglvo.nl

Kasperski

dhr. F.J.A.

muziek

f.kasperski@stichtinglvo.nl

Kersjes

mevr. J.J.K.

lich. opvoeding, bsm

j.kersjes@stichtinglvo.nl

Kil-Cortlever

mevr. D.G.H.

wiskunde

d.kil@stichtinglvo.nl

Kirkels-Dirksen

mevr. T.C.

Engels

t.kirkels@stichtinglvo.nl

Kusters

dhr. H.M.G.F.

wiskunde

h.kusters@stichtinglvo.nl

Kuypers

dhr. E.F.A.M.

lich. opvoeding, bsm

e.kuypers@stichtinglvo.nl

Laven

dhr. J.

Nederlands

j.laven@stichtinglvo.nl

Limpens

dhr. J.J.H.L.

economie, bedrijfseconomie, m&o

j.limpens@stichtinglvo.nl

 

Loo-Goertzen

mevr. T.C.W. van

Duits

t.vanloo@ stichtinglvo.nl

Meijer-Mendes

mevr. S.E.

Engels

s.meijer@stichtinglvo.nl

Meulen

dhr. G. van der

economie, bedrijfseconomie, m&o

g.vandermeulen@stichtinglvo.nl

Muris

dhr. F.L.G.

mens en natuur

f.muris@stichtinglvo.nl

Nieuwenhof

mevr. J.C.P. van den

Engels

j.vandennieuwenhof@stichtinglvo.nl

Offermans

dhr. S

Nederlands

s.offermans@stichtinglvo.nl

Pasmans

dhr. D.

biologie

d.pasmans@stichtinglvo.nl

Peeters

dhr. B.T.J.

Nederlands

b.peeters@stichtinglvo.nl

Peters

dhr. J.M.G.

biologie

h.peters@stichtinglvo.nl

Plantaz

mevr. A.E.P.A.

Duits

a.plantaz@stichtinglvo.nl

Reijnders

dhr. E.G.

Duits

e.reijnders@stichtinglvo.nl

Rijswijk

mevr. M.M.E. van

Nederlands

m.vanrijswijk@stichtinglvo.nl

Sadza-Schiffelers

mevr. M.J.A.G.

biologie

m.sadza@stichtinglvo.nl

Schobbe

mevr. C.A.T.

Engels

k.schobbe@stichtinglvo.nl

Schrevel-Hendrix

mevr. F.L.M.

Frans

f.schrevel@stichtinglvo.nl

Schroeder

mevr. D.J.J.M.

Scheikunde

d.schroeder@stichtinglvo.nl

Slapak

dhr. K.A.W.

aardrijkskunde

k.slapak@stichtinglvo.nl

Slenter

dhr. L.J.M.

biologie

l.slenter@stichtinglvo.nl

Smeets-Vanhommerig

mevr. P.M.P.

Nederlands

peggy.smeets@stichtinglvo.nl

Snijders

dhr. J.F.M.

bedrijfseconomie, economie

j.snijders@stichtinglvo.nl

Stolz

dhr. E.

Engels

e.stolz@stichtinglvo.nl

Stroeks

dhr. R.A.P.

wiskunde

r.stroeks@stichtinglvo.nl

Thevissen

mevr. M.J.S.

wiskunde

m.thevissen@stichtinglvo.nl

Tillie

dhr. E.L.M.

bedrijfseconomie, economie

e.tillie@stichtinglvo.nl

Vanwersch

Dhr. R.M.M.A.

Frans

r.vanwersch@stichtinglvo.nl

Vleugels

dhr. R.M.F.

aardrijkskunde

r.vleugels@stichtinglvo.nl

Vogel

mevr. F.

natuurkunde

f.vogel@stichtinglvo.nl

Vulperhorst

dhr. S.J.C.

geschiedenis

s.vulperhorst@stichtinglvo.nl

Wetzels

dhr. D.J.B.

Nederlands

d.wetzels@stichtinglvo.nl

Wetzels

dhr. L.J.M.

mens en natuur, natuurkunde

l.wetzels@stichtinglvo.nl

Wielens

mevr. J.

Engels, beeldende vormgeving, ckv

j.wielens@stichtinglvo.nl

Wissen, van

dhr. R.E.J.

wiskunde

r.vanwissen@stichtinglvo.nl