Directie en coördinatoren

De directie van Sint-Jan bestaat uit een rector en vier teamleiders. Zij worden bij hun
werkzaamheden ondersteund door coördinatoren.

Let op! De hieronder vermelde telefoonnummers zijn privénummers, dus slechts
in noodgevallen te gebruiken. Overdag kunt u de rector, teamleiders en
coördinatoren bereiken via het algemene nummer van school: 045-5218666.

Directie

Rector:
- de heer F. Erfkemper
tel. 06-55162906 – f.erfkemper@stichtinglvo.nl

Teamleiders:
- brugklas en TTO: mevrouw N. Hendrix
tel. 06-48592790 – n.hendrix@stichtinglvo.nl
- klas 2 en 3: mevrouw L. Sakic
tel. 06-12114518 – l.sakic@stichtinglvo.nl
- havo 4 en 5: de heer Y. Heynen
tel. 06-30203390 – y.heynen@stichtinglvo.nl
- vwo 4, 5 en 6: de heer L. Severens,
tel. 045-5426027 – l.severens@stichtinglvo.nl

Coördinatoren

Leerlingcoördinatoren:
- coördinator brugklas: mevrouw A. Bovens
tel. 06-53766064 – a.bovens@stichtinglvo.nl
- coördinator klas 2: mevrouw G. Berende
tel. 06-38429007 – g.berende@stichtinglvo.nl
- coördinator klas 3: de heer E. Houben
tel. 06-38308450 – etienne.houben@stichtinglvo.nl
- coördinator havo 4 en havo 5: de heer K. Slapak
tel. 06-83274679 – k.slapak@stichtinglvo.nl
- coördinator vwo 4, vwo 5 en vwo 6: de heer N. Smeets
tel. 06-25506914 – n.smeets@stichtinglvo.nl

Coördinatoren onderwijs
- coördinator onderwijsontwikkeling: de heer R. Puts
tel. 06-15357819 – r.puts@stichtinglvo.nl
- coördinator ICT: de heer S. Delnoy
tel. 06-33012784 – s.delnoy@stichtinglvo.nl
- coördinatoren TweeTalig Onderwijs (TTO):
mevrouw L. Sakic-van der Zande tel. 06-12114518 – l.sakic@stichtinglvo.nl
mevrouw S. Meijer-Mendes tel. 06-16107456 – s.meijer@stichtinglvo.nl