24-1-2024

Voorlichting ouders groep 8

De overstap van het basisonderwijs naar het voortgezet onderwijs is voor veel ouders en leerlingen spannend. Om een goed beeld te geven van ons onderwijsaanbod, onze (leerling)zorg, begeleiding en de goede sfeer op onze school organiseren we, naast een open dag (3 februari 2024) en proeflessen (24 januari om 19.00 uur), ook een informatieavond voor alle ouder(s)/verzorger(s) van leerlingen in groep 8. 

Deze informatieavond betreft een fysieke voorlichting in de aula van onze school. Op 24 januari starten we om 19.00 uur en geven we u informatie over onze school en ons onderwijs.  Meer info of aanmelden kan hier.

Wilt u nu al graag informatie hebben over onze school dan kunt u de uitzending van februari 2021 terugkijken via het YouTube-kanaal van Sint-Jan via https://youtu.be/wiXrXNr4kPY.

Onze school is daarnaast ook 24/7 digitaal te bezoeken tijdens onze online open dag. 

Graag tot ziens op Sint-Jan!

111 (1)