belangrijke wijziging over ophalen boeken vrijdag 21 augustus

woensdag 19 augustus 2026

Belangrijke wijziging over ophalen boeken vrijdag 21 augustus

Beste ouder(s)/verzorger(s),

 

We hebben enkele belangrijke mededelingen voor u over het boekenfonds. Wilt u dit bericht daarom goed doorlezen!

Eerder hebben we een schema voor het ophalen van de boeken overmorgen, vrijdag 21 augustus gepubliceerd. Aan dit schema kunnen we helaas door externe onverwachte oorzaken niet meer vasthouden en vervalt dus. 

Hieronder is het nieuwe schema opgenomen. 

08:30                   B1A                       

09:00                   B1B                       

09:30                   B1C                       

10:00                   B1D                      

10:30                   B1E                                                                            

11:15                   B1F                       

11:45                   B1G                      

12:15                   B1H                      

12:45                   B1IT                      

13:15                   B1JT

We begrijpen dat het wijzigen op zo'n korte termijn misschien voor u vervelend is. We vragen echter wel uw bereidwillige medewerking. Voor de vakantie heeft u van ons een gebruikersovereenkomst voor het boekenfonds ontvangen. Inmiddels is deze overeenkomst aangepast, omdat wij vanaf het nieuwe schooljaar gaan werken met het digitale systeem AURA .

In de bijlage bij de mail die ouders van brugjaar 1 vandaag hebben ontvangen hebben we de nieuwe gebruikersovereenkomst meegestuurd. Wij verzoeken u vriendelijk deze versie te gebruiken. 

Bij het ophalen van de boeken graag meenemen:

1.            Deze geprinte en ondertekende gebruikersovereenkomst. Zonder deze overeenkomst worden de boeken niet uitgeleverd.

2.            Een geldig identiteitsbewijs van uw zoon of dochter waarmee we de identiteit van hem of haar kunnen controleren (is een verplichting voor ons als school).

Wij danken u voor uw begrip en medewerking.

Mocht u nog vragen hebben, dan kunt u uiteraard contact met ons opnemen via mail boekenfonds@sintjan-lvo.nl

 

drs. B.C.B.M. Hamans

rector

""