Informatieavond ouders groep 8 op 28 februari

14-2-2023 dinsdag 14 februari 2023

Informatieavond ouders groep 8

Op 28 februari verzorgen we een tweede informatieavond voor ouders van leerlingen uit groep 8. U hoeft zich voor deze informatieavond niet aan te melden.

We starten deze avond om 19.00 uur in de aula van ons nieuwe schoolgebouw, waarbij we u informatie geven over onze school en ons onderwijs en ook zullen ingaan op de overstap van het basisonderwijs naar het voortgezet onderwijs en de wijze waarop we voor begeleiding van uw kind zorgen. Natuurlijk ontvangt u ook informatie over de aanmeldprocedure voor onze school.

Doordat deze informatieavond in ons nieuwbouwdeel plaats zal vinden krijgt u tevens de mogelijkheid om ons spiksplinternieuwe gebouw van binnen te bekijken. Iets dat natuurlijk nog veel uitvoeriger kan tijdens onze open dag van zaterdag 4 maart as. 

Hopelijk tot ziens op 28 februari!

Informatieavonden (1)