Laat het licht aan

12-1-2023 donderdag 12 januari 2023

Laat het licht aan

Sint-Jan gaat komende week de strijd aan tegen zelfdoding en depressie onder scholieren

Het Sint-Janscollege start binnenkort met ‘Laat Het Licht Aan’, waarmee wij onze leerlingen bewust willen maken van wat een depressie eigenlijk is, met als doel het voorkomen van zelfdoding onder jongeren. ‘Laat Het Licht Aan’ is een initiatief van Jarno Korf (acteur en singer-songwriter) en Willem van Leunen (componist). Met deze bewustmakende educatieve theatervoorstelling touren ze door Nederland. Korf: “Ik wil graag mijn eigen ervaringen delen en ik kan dat niet beter doen dan door het maken van deze educatieve theatershow.”

Wij zijn er ons van bewust dat het een zwaar onderwerp is, maar het is hard nodig dat er op een luchtige manier het taboe wordt doorbroken, waardoor we gekozen hebben voor deze educatieve theatervoorstelling voor onze leerlingen, om ze op een aansprekende manier tot inzicht te laten komen. Het programma, dat gevolgd gaat worden door onze leerlingen uit leerjaar 4, belicht depressie-preventie van verschillende kanten.

Meer informatie is terug te vinden op www.laathetlichtaan.nl

12313