Informatieavond ouders groep 8 (19.00 uur)

5-11-2024

Voorlichting ouders groep 8

De overstap van het basisonderwijs naar het voortgezet onderwijs is voor veel ouders en leerlingen spannend. Om een goed beeld te geven van ons onderwijsaanbod, onze (leerling)zorg, begeleiding en de goede sfeer op onze school organiseren we, naast een open dag (15 februari 2025) en proeflessen (vandaag en op 5 februari om 19.00 uur), twee informatieavonden voor alle ouder(s)/verzorger(s) van leerlingen in groep 8. 

Voorlichting 5 november 2024

Op 5 november verzorgen we om 19.00 uur voor alle ouder(s)/verzorger(s) van leerlingen uit groep 8 een voorlichting in de aula van onze school. Deze voorlichting zal ongeveer 75 minuten duren en loopt parallel aan de proeflessen voor leerlingen. Uw kind kan dus deelnemen aan de proeflessen terwijl wij u in de aula voorzien van informatie over onze school en ons onderwijs. 

Voorlichting 5 februari 2025

Ook de tweede informatieavond betreft een fysieke voorlichting in de aula van onze school. Op 5 februari starten we om 19.00 uur en geven we u informatie over onze school en ons onderwijs. 

Graag tot ziens op Sint-Jan!

Wilt u nu al graag informatie hebben over onze school dan kunt u de uitzending van februari 2021 terugkijken via het YouTube-kanaal van Sint-Jan via https://youtu.be/wiXrXNr4kPY.

Onze school is daarnaast ook 24/7 digitaal te bezoeken tijdens onze online open dag. 

111 (1)