Informatieavond ouders groep 8 (19.00 uur)

2-2-2022

Voorlichting ouders groep 8

De overstap van het basisonderwijs naar het voortgezet onderwijs is voor veel ouders en leerlingen spannend. Om een goed beeld te geven van ons onderwijsaanbod, onze (leerling)zorg, begeleiding en de goede sfeer op onze school organiseren we, naast een open dag (5 februari) en proeflessen (2 februari om 14.30 uur en 19.00 uur), een informatieavond voor alle ouder(s)/verzorger(s) van leerlingen in groep 8. 

Deze informatieavond, die plaats zal vinden in de aula van onze school en zal starten om 19.00 uur, loopt samen met de demonstratielessen voor leerlingen van groep 8. U kunt dus samen met uw kind naar Sint-Jan komen, waarbij u door ons geïnformeerd wordt en uw kind, door middel van demonstratielessen, een indruk kan krijgen van het onderwijs dat we aanbieden. 

Voor deelname aan de informatieavond vragen we u om hier in te schrijven.

U kunt uw kind hier aanmelden voor deelname aan onze demonstratielessen 

Graag tot ziens op Sint-Jan!

Wilt u nu al graag informatie hebben over onze school dan kunt u de uitzending van februari 2021 terugkijken via het YouTube-kanaal van Sint-Jan via https://youtu.be/wiXrXNr4kPY.

Onze school is daarnaast ook 24/7 digitaal te bezoeken tijdens onze online open dag. 

111 (1)