Informatieavond ouders groep 8 (19.00 uur) - omgezet naar online

2-2-2022

Voorlichting ouders groep 8

In eerste instantie waren we van plan om deze eerste informatieavond op school aan te bieden. Helaas is dat ook dit jaar wegens beperkende coronamaatregelen niet mogelijk. De voorlichting van 2 februari zal daardoor online plaatsvinden. Tijdens een live uitzending die u via Youtube kunt volgen bieden we u informatie aan over onze school. Voor deelname aan deze informatieavond vragen we u om hier in te schrijven. Na inschrijving ontvangt u een link voor deelname aan deze live voorlichting, waarbij u interactief vragen kunt stellen en wij in de uitzending ingaan op uw vragen.

U kunt uw kind hier aanmelden voor deelname aan onze demonstratielessen

Graag tot ziens op Sint-Jan!

Wilt u nu al graag informatie hebben over onze school dan kunt u de uitzending van februari 2021 terugkijken via het YouTube-kanaal van Sint-Jan via https://youtu.be/wiXrXNr4kPY.

Onze school is daarnaast ook 24/7 digitaal te bezoeken tijdens onze online open dag. 

111 (1)